Ultimate Social Media PLUS 2.3.7 - en to fa translation catalogue (368 entries)

en:  Font style:
fa:  ظاهر قلم:

en: (allows people to subscribe to you directly, without leaving your blog)
fa: (بدون ترک وبلاگتان، به کاربران امکان دنبال‌کردن مستقیم شما را میدهد)

en: A good & well-fitting design is not only nice to look at, but it increases chances that people will subscribe and/or share your site with friends:
fa: یک طراحی خوب و شکیل نه تنها زیبا به‌نظر میرسد، بلکه شانس اینکه مردم مشترک شما شوند یا سایتان را با دوستانشان به اشتراک بگذارند بالا میبرد:

en: A smart automatic animation can make your visitors aware of your icons in an unintrusive manner
fa: پویانمایی خودکار ممکن است بازدیدکنندگان سایت‌تان را از آیکن‌هایتان بیزار کند.

en: Access Denied
fa: غیر قابل دسترس

en: Adjust size to space on website?
fa: اندازه متناسب با فضای سایت تنظیم شود؟

en: After posts
fa: پس از نوشته‌ها

en: Alignment of icons:
fa: چینش آیکن‌ها:

en: Alignment of share icons:
fa: چینش آیکن‌های اشتراک‌گذاری:

en: Alignment:
fa: چینش:

en: Alignments
fa: چینش

en: Animate them (your main icons)
fa: پویانمایی کن (آیکن‌های اصلی‌تان)

en: Any other wishes for your main icons?
fa: خواسته دیگری از آیکن‌های اصلی‌تان دارید؟

en: Backgroud Color:
fa: رنگ پس‌زمینه:

en: Background color:
fa: رنگ پس‌زمینه:

en: Before posts
fa: پیش از نوشته‌ها

en: Black
fa: سیاه

en: Border Color:
fa: رنگ کادر دور:

en: Border Shadow:
fa: سایه کادر دور:

en: Border Thinckness:
fa: ضخامت کادر دور:

en: Border?
fa: کادر دور؟

en: Bottom left
fa: پایین سمت چپ

en: Bottom right
fa: پایین سمت راست

en: Bottom:
fa: پایین:

en: Button color:
fa: رنگ کلید:

en: Can have a strong promotional effect.
fa: میتواند تاثیر تبلیغاتی قوی‌ای داشته باشد.

en: Center
fa: مرکز

en: Center left
fa: وسط سمت چپ

en: Center right
fa: وسط سمت راست

en: Centered
fa: وسط‌چین

en: Channel Id
fa: شناسه (Id) کانال

en: Channel Id:
fa: شناسه (Id) کانال:

en: Check it out
fa: روی آن کلیک کنید

en: Check out their reviews:
fa: بررسی‌هایشان را ببینید:

en: Chrome Blue
fa: فلز براق آبی

en: Chrome Grey
fa: فلز براق خاکستری

en: Claim your feed to get full access.
fa: درخواست فید خود را کامل نمایید تا دسترسی کامل داشته باشید.

en: Click here
fa: اینجا را کلیک کنید

en: Click on "Create new app"
fa: روی "Create new app" کلیک کنید

en: Click on << Insert into post >>
fa: روی «درج در نوشته» کلیک کنید

en: Click on << Insert into post >>
fa: روی «درج در نوشته» کلیک کنید

en: Click on << Upload >> below
fa: روی «آپلود» در پایین کلیک کنید

en: Collapse
fa: باز کردن

en: Collapse area
fa: باز کردن

en: Color
fa: رنگ

en: Combo
fa: کشویی

en: Copy & paste HTML code:
fa: این کد HTML را copy و paste کنید:

en: Crystal
fa: کریستال

en: Cubes
fa: مکعبی (Cubes)

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Icons
fa: آیکون‌های سفارشی

en: Cute
fa: زیبا (Cute)

en: Deactivate it
fa: غیرفعالش کن

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Define text & design (optional)
fa: متن و طرح را تعیین کنید (اختیاری)

en: Disable auto-scaling feature for mobile devices ("viewport" meta tag)
fa: ویژگی auto-scaling در دستگاه‌های موبایل غیرفعال شود (تگ متای "viewport")

en: Disable float icons on mobile devices
fa: آیکن‌های شناور در حالت موبایل غیرفعال باشند

en: Dismiss
fa: صرفنظر کن

en: Display rectangle icons
fa: آیکن‌های مربعی نشان بده

en: Display the icons I selected above
fa: آیکن‌هایی را که در بالا انتخاب کردم نمایش بده

en: Display them:
fa: نمایش‌شان بده در:

en: Do you want to display "counts" next to your main icons?
fa: آیا میخواهید "تعداد" در کنار آیکن‌های اصلی‌تان نمایش داده شود؟

en: Do you want to display a pop-up, asking people to subscribe?
fa: آیا میخواهید یک پاپ‌آپ جهت مشترک‌شدن به کاربران نمایش داده شود؟

en: Do you want to display the counts?
fa: آیا میخواهید تعداد نمایش داده شود؟

en: Do you want to show a subscription form (increases sign ups)?
fa: آیا میخواهید یک فرم اشتراک نمایش داده شود (ثبت‌نام‌ها را افزایش میدهد)؟

en: Don’t activate link
fa: لینک را فعال نکن

en: Don’t review and exit
fa: بررسی نکن و خارج شو

en: Drag and Drop
fa: کشیدن و رها کردن

en: Email icon
fa: آیکون ایمیل

en: Email is the most effective tool to build up a followership.
fa: ایمیل یک ابزار بسیار تاثیرگذار در پیداکردن مخاطب و دنبال‌کننده است.

en: Enjoy this site? Please follow and like us!
fa: از این سایت لذت میبرید؟ لطفاً ما را لایک کرده و دنبال کنید!

en: Enough waffling. So do you want to display counts?
fa: پرحرفی کافیست. پس شما میخواهید تعداد نمایش داده شود؟

en: Enter Access Token
fa: توکن دسترسی را وارد نمایید

en: Enter Access Token Secret
fa: رمز توکن دسترسی را وارد نمایید

en: Enter Consumer Key
fa: کلید مصرف‌کننده را وارد نمایید

en: Enter Consumer Secret
fa: رمز مصرف‌کننده را وارد نمایید

en: Enter Google API Key
fa: API Key گوگل را وارد نمایید

en: Enter Instagram User name
fa: نام کاربری اینستاگرام را وارد نمایید

en: Enter Youtube Channel id
fa: شناسه کانال یوتیوب را وارد نمایید

en: Enter Youtube User name
fa: نام کاربری یوتیوب را وارد کنید

en: Enter a random Name, Description and Website URL (including the "http://", e.g. http://dummysitename.com)
fa: یک نام، توضیح و آدرس وب‌سایت تصادفی وارد نمایید (باید شامل "http://"باشد، مانند http://dummysitename.com)

en: Enter the figure manually
fa: ورود دستی تعداد

en: Entry field
fa: فیلد ورودی

en: Error
fa: خطا

en: Error : Please fix your theme to make plugins work correctly. Go to the Theme Editor and insert the following string:
fa: خطا: لطفاً پوسته خود را درست کنید تا به افزونه‌ها امکان کارکرد درست را بدهد. به ویرایشگر پوسته رفته و متن زیر را در آن قرار دهید:

en: Error: It seems that CURL is disabled on your server. Please contact your server administrator to install / enable CURL.
fa: خطا: به‌نظر میرسد CURL در سرور شما فعال نمیباشد. لطفاً با مدیر سرور خود تماس بگیرید، یا خودتان CURL را نصب، و یا فعال کنید.

en: Error: Please fix your theme to make plugins work correctly. Go to the Theme Editor and insert the following string as the first line of your theme's footer.php file:
fa: خطا: لطفاً پوسته خود را درست کنید تا به افزونه‌ها امکان کارکرد درست را بدهد. به ویرایشگر پوسته رفته و متن زیر را در اولین خط از فایل footer.php (پابرگ) پوسته خود قرار دهید:

en: Every
fa: هر

en: Every time user scrolls to the end of the page
fa: هروقت کاربر به انتهای برگه رسید (اسکرول کرد)

en: Everybody uses email – that’s why it’s
fa: بخاطر اینکه هرکسی از ایمیل استفاده میکند

en: Everybody uses email – that’s why it’s much more effective than social media to make people follow you
fa: هرکسی از ایمیل استفاده میکند - بخاطر همین ایمیل بیشتر از شبکه‌های اجتماعی در جذب مخاطب و دنبال‌کننده تاثیرگذار است

en: Facebook is No.1 in liking, so it’s a must have
fa: فیس‌بوک در لایک کردن شماره ۱ است، پس باید داشته باشد

en: Facebook is crucial, esp. for sharing.
fa: فیس‌بوک عالی‌ست، مخصوصاُ برای به اشتراک گذاری.

en: Facebook is the giant in the social media world, and even if you don’t have a Facebook account yourself you should display this icon, so that Facebook users can share your site on Facebook.
fa: فیس‌بوک غول دنیای شبکه‌های اجتماعی‌ست، و حتا اگر شما آکونت فیس‌بوک برای خود ندارید هم باید این آیکن را نمایش دهید، چراکه کاربران فیس‌بوک میتوانند سایت شما را در فیس‌بوک به اشتراک بگذارند.

en: Facebook «Visit»-icon:
fa: آیکن «بازدید» فیس‌بوک:

en: Fade In
fa: محو شدن در

en: Flat
fa: تخت (Flat)

en: Float them on the page
fa: روی صفحه شناورشان کن

en: Follow icon
fa: آیکون دنبال‌کردن

en: Follow me on Linkedin:
fa: مرا در لینکدین دنبال کنید

en: Follow me on Twitter:
fa: مرا در توییتر دنبال کنید:

en: Follow-button:
fa: دکمه دنبال:

en: Font color
fa: رنگ قلم

en: Font color:
fa: رنگ قلم:

en: Font size
fa: اندازه قلم

en: Font size:
fa: اندازه قلم:

en: Font style:
fa: ظاهر قلم:

en: Font:
fa: قلم:

en: For most blogs it’s http://blogname.com/feed
fa: برای اغلب وبلاگ‌ها بصورت http://blogname.com/feed است

en: Get new posts by email:
fa: دریافت نوشته‌های جدید با ایمیل:

en: Glossy
fa: براق

en: Go to
fa: بروید به

en: Go to "Keys and Access Tokens" tab and click on "Generate Token" in the "Token actions" section at the bottom
fa: به تب "Keys and Access Tokens" بروید و روی "Generate Token" در بخش "Token actions" در پایین کلیک کنید.

en: Go to the widget area and drag & drop it where you want to have it!
fa: به قسمت ابزارک‌ها رفته و با کشیدن و رها کردن هرجا که مایل هستید قرار دهید!

en: Go to the widget settings and drag and drop it to the sidebar:
fa: به تنظیمات ابزارک رفته و با کشیدن و رها کردن، آن را به نوارابزار کناری بکشید:

en: Go to your theme editor:
fa: به ویرایشگر پوسته خود بروید:

en: Google+ is also important due to SEO reasons, so important to have as well
fa: همچنین گوگل‌پلاس بدلیل سئو مهم است، پس خوب است داشته باشد

en: Google+ «Visit»-icon:
fa: آیکن «بازدید» گوگل‌پلاس:

en: Height
fa: ارتفاع

en: Here you can upload custom icons which perform the same actions as the standard icons.
fa: اینجا میتوانید آیکن‌های سفارشی که مانند آیکن‌های استاندارد کار خواهند کرد را آپلود نمایید.

en: Here you have two options:
fa: اینجا شما دو انتخاب دارید:

en: Houzz is the No.1 site & community in the world of architecture and interior design.
fa: هاز سایت و انجمن شماره ۱ معماری و طراحی داخلی‌ست.

en: I already did
fa: در حال حاضر این کار را انجام داده‌ام

en: I'm done!
fa: انجام دادم!

en: Icon Box Layout
fa: جانمایی جعبه‌آیکن

en: Icons per row:
fa: تعداد آیکن در هر خط:

en: If question 8 gets displayed in a funny way then please reload the page by pressing Control+F5(PC) or Command+R(Mac)
fa: اگر سوال ۸ را به شکل خنده‌داری میبینید لطفاً این صفحه را به‌کمک کلیدهای Ctrl+F5 (در PC) یا Command+R (در مکینتاش) مجدداً بارگذاری کنید

en: If user clicks on your icons, do you want to open the page in a new window?
fa: اگر کاربر روی آیکن‌هایتان کلیک کرد، میخواهید صفحه مربوطه در یک پنجره جدید (تب جدید از مرورگر) باز گردد؟

en: If you decided to show your icons via a widget, you can add the effect that when the user scrolls down, the icons will stick at the  top of the screen so that they are still displayed even if the user scrolled all the way down. Do you want to do that?
fa: اگر تصمیم دارید آیکن‌هایتان را در یک ابزارک نمایش دهید، میتوانید حالتی را برگزینید که وقتی کاربر به سمت پایین آمد آیکون‌ها در بالای صفحه‌نمایش بچسبند و هرچقدر کاربر به سمت پایین سایت پیمایش (اسکرول) کند همچنان قابل دیدن باشند. آیا میخواهید این کار انجام شود؟

en: If you have a Twitter-account then adding this icon is a no-brainer. However, similar as with facebook, even if you don’t have one you should still show this icon so that Twitter-users can share your site.
fa: اگر شما یک آکونت توییتر دارید اضافه کردن این آیکن احتیاج به فکر کردن ندارد. به هر حال اگر هم ندارید، مانند فیس‌بوک، شما باید این آیکن را به نمایش بگذارید. چراکه کاربران توییتر میتوانند سایت شما را به اشتراک بگذارند.

en: If you have questions, or something doesn`t work as it should, please read the FAQ:
fa: اگر سوالی دارید یا چیزی آنطور که باید، کار نمیکند، لطفاً صفحه سوالات متداول را ببینید:

en: If you`re not happy, please get in touch with us at support@ultimatelysocial.com, so that we can sort it out.Thank you!
fa: اگر رضایت ندارید، با ما از طریق support@ultimatelysocial.com در تماس باشید، که بتونیم درستش کنیم. ممنون از شما!

en: If you’ve given your icon only one function (i.e. no pop-up where user can perform different actions) then you can define here what text will be displayed if a user moves his mouse over the icon:
fa: اگر به آیکن‌تان تنها یک امکان داده‌اید (برای نمونه هیچ پاپ‌آپی برای آزادی عمل کاربر ارایه نکردید) اینجا مشخص کنید هنگامی که کاربر ماوس خود را روی آیکن آورد چه متنی نمایش داده شود:

en: In addition to the email- or follow-icon you can also show a subscription form which maximizes chances that people subscribe to your site. To get access to the emails who subscribe, please
fa: به اضافه در ایمیل یا آیکن‌های دنبال‌کردن شما میتوانید یک فرم اشتراک نمایش دهید که شانس مشترک شدن در سایت‌تان را به حداکثر میرساند. برای اینکه به ایمیل مشترک دسترسی داشته باشید، لطفاً

en: In general, the more icons you offer the better because people have different preferences, and more options means that there’s something for everybody, increasing the chances that you get followed and/or shared.
fa: بطور معمول، هرچه آیکن‌های بیشتری ارایه دهید بهتر است. زیرا مردم صلیقه‌های متفاوتی دارند، و اختیارات بیشتر به این معنی‌ست که مطابق نیاز هر شخصی چیزی آماده دارید. و این کار شانس دنبال شدن یا به اشتراک گذاشته شدن را برای شما زیادتر میکند.

en: Increasingly important and beneficial for SEO.
fa: بطور فزاینده مهم و سودمند برای سئو.

en: It also makes sense if you already offer an email newsletter:
fa: همچنین اگر هم‌اکنون روزنامه ایمیلی را ارائه کرده‌اید معنی خواهد داشت:

en: It comes across as more professional gives your site more “credit”
fa: حرفه‌ای‌تر به‌نظر میرسد و اعتبار بیشتری به سایتتان میبخشد

en: It depends:
fa: بستگی دارد به:

en: It’s a psychological fact that people like to follow other people, so when they see that your site has already a good number of Facebook likes, it’s more likely that they will subscribe/like/share your site than if it had 0.
fa: این یک واقعیت روانشناختی‌ست که مردم دوست دارند دیگران را دنبال کنند، پس وقتی میبینند که وب‌سایت شما عدد خوبی از لایک‌های فیس‌بوک را به خود اختصاص داده، خیلی بهتر مشترک شما میشوند یا سایتتان را به اشتراک میگذارند، تا اینکه تعداد لایک‌تان 0 باشد.

en: Kindly go to setting page and check the option "Place them manually"
fa: لطف کنید به برگه تنظیمات رفته و کادر "دستی قرار بده" را علامت بزنید

en: Language & Button-text
fa: زبان و متن کلید

en: Language for Like & Share buttons (Facebook, Twitter, Google+):
fa: زبان دکمه‌های لایک و اشتراک‌گذاری (فیس‌بوک، توییتر، گوگل‌پلاس):

en: Learn more about RSS
fa: در مورد RSS (خبرخوان) بیشتر بدانید

en: Learn more.
fa: بیشتر بدانید.

en: Leave empty if you dont want to define this
fa: اگر مایل نیستید این را معین کنید خالی بگذارید

en: Left
fa: چپ‌چین

en: Left Align
fa: چپ‌چین

en: Left:
fa: چپ:

en: Like my blog on Facebook (+1)
fa: وبلاگ مرا در فیس‌بوک لایک کنید (۱+)

en: Like my blog on Google+ (+1)
fa: وبلاگ مرا در گوگل‌پلاس لایک کنید (۱+)

en: Link:
fa: لینک:

en: Login to your Goolge account, go to
fa: به آکونت گوگل خود وارد شده، و بروید به

en: Mandatory
fa: اجباری

en: Margin From:
fa: فاصله از:

en: Mouse-Over effects
fa: جلوه‌های قرارگیری ماوس روی آیکن

en: Mouseover text
fa: متنی که وقتی ماوس روی آن قرار گرفت نشان دهد

en: Move over the Facebook-icon…
fa: منتقل کن به بالای آیکن فیس‌بوک

en: Move over the Google+ icon…
fa: منتقل کن به بالای آیکن گوگل‌پلاس

en: Move over the LinkedIn-icon…
fa: منتقل کن به بالای آیکن لینکدین

en: Move over the Pinterest-icon…
fa: منتقل کن به بالای آیکن پین‌ترست

en: Move over the Twiiter-icon…
fa: منتقل کن به بالای آیکن توییتر

en: Move over the YouTube-icon…
fa: منتقل کن به بالای آیکن یوتیوب

en: Move over the “+ icon” to see the sharing options
fa: منتقل کن به بالای آیکن "+" تا تنظیمات اشتراک‌گذاری را ببینید

en: NO
fa: خیر

en: Need top-notch Wordpress development work at a competitive price?
fa: به کار توسعه وردپرسی درجه یک با قیمت رقابتی نیاز دارید؟

en: New feature in the Ultimate Social Media PLUS plugin:
fa: ویژگی جدید در افزونه Ultimate Social Media PLUS:

en: New window
fa: پنجره جدید

en: New: You can now also show a subscription form on your site, increasing sign-ups! (Question 8)
fa: جدید: حالا شما قادر خواهید بود که یک فرم اشتراک در سایتتان نمایش دهید، که تعداد ثبت‌نام ها را زیادتر میکند (سوال ۸)

en: No
fa: خیر

en: No, not good enough
fa: نه، به اندازه کافی خوب نیست

en: No.1 network for business purposes. Use this icon if you’re a LinkedInner.
fa: شبکه اجتماعی شماره یک برای مقاصد حرفه‌ای و کاری. اگر در لینکدین هستید از این آیکن استفاده کنید.

en: Not offering an email subscription option means losing out on future traffic to your site.
fa: ارائه ندادن امکان اشتراک ایمیلی به این معنیست که بازدید سایتتان را در آینده از دست میدهید.

en: Note: Also if you already offer a newsletter it makes sense to offer this option too, because it will get you more readers as explained
fa: توجه: همچنین اگر هم‌اکنون یک روزنامه ارائه داده‌اید، بهتر است این امکان را هم ارائه کنید، بدلیل اینکه همانطور که توضیح داده شد تعداد خواننده‌های بیشتری بدست میاورید

en: Nothing needs to be done here – your visitors to share your site via «all the other» social media sites.
fa: اینجا کاری لازم نیست انجام بدهید - بازدیدکنندگان شما سایتتان را از طریق «سایر» شبکه‌های اجتماعی به اشتراک میگذارند.

en: Nowhere
fa: هیچ‌کجا

en: Of course, if you start at 0, you shoot yourself in the foot with that. So we suggest that you only turn this feature on once you have a good number of followers/likes/shares (min. of 20 – no worries if it’s not too many, it should just not be 0).
fa: البته، اگر شما از 0 شروع کنید، تیری به پای خود شلیک کرده‌اید! پس ما پیشنهاد میکنیم که این ویژگی را تا زمانی که به تعداد مناسبی از دنبال‌کننده، لایک یا به اشتراک‌گذاری نرسیده‌اید فعال کنید (دست‌کم روی ۲۰ بگذارید - نگران نباشید که زیاد نیست، فقط روی 0 نگذارید).

en: Off
fa: خاموش

en: Ok, Review it
fa: باشه، بررسی کن

en: Ok, activate link
fa: باشه، لینک را فعال کن

en: Ok, fine, however for using this plugin for FREE, please support us by activating a link back to our site:
fa: بسیار خب، خوب است، به هرحال چون از این افزونه بصورت رایگان استفاده میکنید، لطفاْ ما را با قرار دادن لینکمان در سایتتان حمایت کنید:

en: Ok, keep it active for the time being, I want to see how it works
fa: بسیار خب، به‌طور موقت فعالش کن، تا ببینم چگونه کار میکند

en: Ok, you deserved it
fa: بله، شما شایستگی این را دارید

en: On
fa: روشن

en: On Homepage
fa: در صفحه اول

en: On Post Pages
fa: در برگه‌ها

en: On blog posts only
fa: تنها در نوشته‌های وبلاگ

en: On every page
fa: در همه صفحات

en: On selected pages only
fa: تنها در برگه‌های انتخاب شده

en: Once
fa: یکدفعه

en: Optional
fa: اختیاری

en: Options:
fa: تنظیمات:

en: Or use the shortcode [DISPLAY_ULTIMATE_PLUS] to display them wherever you want.
fa: یا اینکه برای نمایش دلخواه در هرجایی که میخواهید از کد کوتاه [DISPLAY_ULTIMATE_PLUS] استفاده نمایید.

en: Orange
fa: نارنجی

en: Order of your icons
fa: ترتیب آیکن‌هایتان

en: Overall size & border
fa: اندازه و کادر دور نهایی

en: Pin my blog on Pinterest (+1)
fa: وبلاگ مرا در پین‌ترست پین کنید (۱+)

en: Pixels
fa: پیکسل

en: Place it on your site
fa: در سایتتان قرار دهید

en: Place the following string into your theme codes:
fa: متن زیر را در کد پوسته سایتتان وارد نمایید:

en: Place them manually
fa: دستی قرار بده

en: Please enter it just before the following line of your header.php file:
fa: لطفاً آن را قبل از آخرین خط فایل header.php (سربرگ) قرار دهید:

en: Please go to the plugin page to set your preferences:
fa: برای اعمال تنظیمات خود لطفاً به برگه افزونه بروید:

en: Please hold CTRL key to select multiple pages
fa: لطفاً کلید کنترل (Ctrl) را برای انتخاب صفحات متعدد نگه‌دارید

en: Please make sure you have entered the URL for Visit my Google+ page at: like https://plus.google.com/u/0/b/[pageid] in Google+ settings under question number 2.
fa: لطفاً مطمئن شوید که در بخش تنظیمات گوگل‌پلاس، نشانی URL را برای «صفحه گوگل‌پلاس مرا ببینید در: مثلاً https://plus.google.com/u/0/b/[pageid]»  وارد نموده‌اید. زیر سوال شماره ۲.

en: Please make sure you have entered the Username for "Follow me on Twitter:" in twitter settings under question number 2.
fa: لطفاً مطمئن شوید که نام کاربری را برای "مرا در توییتر دنبال کنید:" در تنظیمات بخش توییتر وارد نموده‌اید. مربوط به سوال شماره ۲.

en: Please pick which icon type you want to use:
fa: لطفاً نوع آیکونی که میخواهید استفاده کنید را انتخاب نمایید:

en: Please provide the url to your Houzz profile (e.g. http://www.houzz.com/user/your_username).
fa: لطفاً نشانی url پروفایل هازتان را ارایه کنید (برای نمونه: http://www.houzz.com/user/your_username).

en: Please specify which counts should be shown:
fa: لطفاً تعیین کنید تعداد کدام نمایش داده شود:

en: Please visit us at
fa: لطفاْ از ما دیدن کنید در

en: Preview:
fa: پیش‌نمایش:

en: RSS is still popular, esp. among the tech-savvy crowd.
fa: با وجود این دوره و زمانه هوشمند و پر از تغییرات، RSS همچنان محبوب است!

en: RSS stands for Really Simply Syndication and is an easy way for people to read your content.
fa: RSS مخفف عبارت Really Simply Syndication ، و یک راه آسان برای مردم است که مطالب جدید شما را بخوانند.

en: Read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Recommend my business or product on Linkedin
fa: محصول یا کسب و کار مرا در لینکدین پیشنهاد بده

en: Rectangle icons spell out the «call to action» which increases chances that visitors do it.
fa: آیکن‌های مربعی میگویند «اقدام کن» که شانس اقدام توسط بازدیدکننده را افزایش میدهد.

en: Remove credit link
fa: لینک اعتبار را حذف کن

en: Retrieve the number of Google +1 (on your blog)
fa: نمایش تعداد 1+ های گوگل (برای سایت خودتان)

en: Retrieve the number of Instagram followers
fa: نمایش تعداد دنبال‌کنندگان اینستاگرام

en: Retrieve the number of Pins
fa: نمایش تعداد پین

en: Retrieve the number of Subscribers
fa: نمایش تعداد مشترکین

en: Retrieve the number of Twitter followers
fa: نمایش تعداد دنبال‌کنندگان توییترتان

en: Retrieve the number of google+ followers
fa: نمایش تعداد دنبال‌کنندگان گوگل‌پلاس

en: Retrieve the number of likes of your blog
fa: نمایش تعداد لایک‌های وبلاگ‌تان

en: Retrieve the number of likes your facebook page
fa: نمایش تعداد لایک‌های صفحه فیس‌بوک‌تان

en: Retrieve the number of shares
fa: نمایش تعداد اشتراک‌گذاری‌ها

en: Retrieve the number of subscribers automatically
fa: نمایش تعداد مشترکین بصورت خودکار

en: Right
fa: راست‌چین

en: Right Align
fa: راست‌چین

en: Right:
fa: راست:

en: Save
fa: ذخیره

en: Save All Settings
fa: ذخیره تمام تنظیمات

en: Saved
fa: ذخیره شد

en: Saving
fa: در حال ذخیره‌سازی

en: Select the icons you want to show:
fa: آیکنی که میخواهید نمایش داده شود را انتخاب نمایید:

en: Sends your new posts automatically to subscribers. It`s FREE and you get full access to your subscriber`s emails and interesting statistics:
fa: نوشته‌های جدید شما را بصورت خودکار برای مشترکین ارسال میکند. رایگان است و دسترسی کامل شما را به ایمیل و آمار علایق کاربران میسر میکند.

en: Shaded Dark
fa: سایه تیره

en: Shaded Light
fa: سایه روشن

en: Share my blog with friends (on Facebook)
fa: وبلاگ مرا با دوستان خود (در فیس‌بوک) به اشتراک بگذارید

en: Share my blog with friends (on Google+)
fa: وبلاگ مرا با دوستان خود (در گوگل‌پلاس) به اشتراک بگذارید

en: Share my page on LinkedIn
fa: صفحه مرا در لینکدین به اشتراک بگذارید

en: Share-button covers all other platforms for sharing
fa: دکمه اشتراک‌گذاری تمامی سایر روش‌های اشتراک‌گذاری موجود را پوشش میدهد

en: Shortcode:
fa: کد کوتاه (shortcode):

en: Show them before or after posts
fa: قبل یا بعد از نوشته نمایش‌شان بده

en: Show them via a widget
fa: از طریق ابزارک نمایش‌شان بده

en: Show this icon if you have a Houzz account.
fa: اگر یک آکونت هاز دارید این آیکن را نمایش دهید.

en: Show this icon if you have a Instagram account.
fa: اگر یک آکونت اینستاگرام دارید این آیکن را نمایش دهید.

en: Show this icon if you have a Pinterest account (and you should set up one if you have publish new pictures regularly – that can increase your traffic significantly).
fa: اگر یک آکونت پین‌ترست دارید این آیکن را نمایش دهید (و اگر در سایتتان عکس‌های جدید میگذارید بهتر است یک آکونت بسازید، زیرا بازدید سایتتان را به شکل قابل ملاحظه‌ای بالا میبرد).

en: Show this icon if you have a youtube account (and you should set up one if you have video content – that can increase your traffic significantly).
fa: اگر یک آکونت یوتیوب دارید این آیکن را نمایش دهید (و اگر در سایتتان محتوای ویدئویی دارید بهتر است یک آکونت یوتیوب بسازید، زیرا بازدید سایتتان را به شکل قابل ملاحظه‌ای بالا میبرد).

en: Shuffle them automatically
fa: بصورت خودکار آنها را به‌هم بریز

en: Silver
fa: نقره‌ای

en: Simply answer the questions below (at least the first 3) by clicking on them - that`s it!
fa: به راحتی با کلیک کردن به سوالات زیر پاسخ دهید (دست‌کم ۳ تای اولی) - فقط همین!

en: Size and spacing of your icons
fa: اندازه و فضای بین آیکن‌هایتان

en: Size:
fa: اندازه:

en: So: do you want to display those at the end of every post?
fa: پس، شما میخواهید آنها را در انتهای هر نوشته نمایش دهید؟

en: Spacing between icons:
fa: فضای بین آیکن‌ها:

en: SpecificFeeds icon
fa: آیکن SpecificFeeds

en: Splash
fa: پخش (Splash)

en: Steps:
fa: مراحل:

en: Sticking & Disable on mobile
fa: در حالت موبایل بچسب و غیرفعال شو

en: Strongly recommended:
fa: شدیداً پیشنهاد میشود:

en: Subscribe button
fa: دکمه اشتراک

en: Subscribe to me on Youtube
fa: در یوتیوب من مشترک شوید

en: Text Options
fa: تنظیمات متن

en: Text above entry field
fa: متن بالای فیلد ورودی

en: Text and Design
fa: متن و طراحی

en: Text to appear before the sharing icons:
fa: متن پیش از ظاهر شدن آیکن‌های اشتراک‌گذاری:

en: Text:
fa: متن:

en: Thank you for installing the Ultimate Social Media PLUS plugin. Please go to the plugin's settings page to configure it:
fa: از اینکه افزونه Ultimate Social Media PLUS را نصب نمودید متشکریم. لطفاً برای پیکربندی آن به صفحه تنظیمات افزونه بروید:

en: The Google+ icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do
fa: آیکن گوگل‌پلاس میتواند چند کار انجام دهد. از پایین کاری را که میخواهید برگزینید. اگر چند عمل را با هم انتخاب کنید، کاربران خودشان انتخاب میکنند که کدام را میخواهند.

en: The Google+ icon should allow users to...
fa: آیکن گوگل‌پلاس به کاربران امکان میدهد که...

en: The LinkedIn icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do
fa: آیکن لینکدین میتواند چند کار انجام دهد. از پایین کاری را که میخواهید برگزینید. اگر چند عمل را با هم انتخاب کنید، کاربران خودشان انتخاب میکنند که کدام را میخواهند.

en: The LinkedIn icon should allow users to...
fa: آیکن لیندکدین به کاربران امکان میدهد که...

en: The Pinterest icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do
fa: آیکن پین‌ترست میتواند چند کار انجام دهد. از پایین کاری را که میخواهید برگزینید. اگر چند عمل را با هم انتخاب کنید، کاربران خودشان انتخاب میکنند که کدام را میخواهند.

en: The Pinterest icon should allow users to...
fa: آیکن پین‌ترست به کاربران امکان میدهد که...

en: The Twitter icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do
fa: آیکن توییتر میتواند چند کار انجام دهد. از پایین کاری را که میخواهید برگزینید. اگر چند عمل را با هم انتخاب کنید، کاربران خودشان انتخاب میکنند که کدام را میخواهند.

en: The Twitter icon should allow users to...
fa: آیکن توییتر به کاربران امکان میدهد که...

en: The Youtube icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do
fa: آیکن یوتیوب میتواند چند کار انجام دهد. از پایین کاری را که میخواهید برگزینید. اگر چند عمل را با هم انتخاب کنید، کاربران خودشان انتخاب میکنند که کدام را میخواهند.

en: The best social media plugin on the market. And 100% FREE. Allows you to add social media & share icons to your blog (esp. Facebook, Twitter, Email, RSS, Pinterest, Instagram, Google+, LinkedIn, Share-button). It offers a wide range of design options and other features.
fa: بهترین افزونه شبکه اجتماعی در فروشگاه. و ۱۰۰٪ رایگان. به شما امکان اضافه نمودن آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی و اشتراک‌گذاری را میدهد (بخصوص فیس‌بوک، توییتر، ایمیل، فید RSS، پین‌ترست، اینستاگرام، گوگل‌پلاس، لیندکدین، و کلید اشتراک‌گذاری). این افزونه گستره وسیعی از اختیارات طراحی و سایر ویژگی‌ها را در اختیارتان میگذارد.

en: The facebook icon can perform several actions. Pick below which ones it should perform. If you select several options, then users can select what they want to do
fa: آیکن فیس‌بوک میتواند چندین کار انجام دهد. از پایین کاری را که میخواهید برگزینید. اگر چند عمل را با هم انتخاب کنید، کاربران خودشان انتخاب میکنند که کدام را میخواهند.

en: The facebook icon should allow users to...
fa: آیکن فیس‌بوک باید به کاربران این امکان را بدهد تا...

en: The icons have been compressed by Shortpixel.com for faster loading of your site. Thank you Shortpixel!
fa: برای اینکه سایتتان سریعتر باز شود، آیکن‌ها به‌کمک Shortpixel.com فشرده شده‌اند. Shortpixel ازت ممنونیم!

en: The selections you made so far were to display the subscriptions/ social media icons for your site in general (in a widget on the sidebar). You can also display icons at the end of every post, encouraging users to subscribe/like/share after they’ve read it. The following buttons will be added:
fa: انتخابی که کردید در حال حاضر مربوط به نمایش آیکن‌های اشتراک و شبکه‌های اجتماعی بطور معمول برای سایتتان است (در ابزارک نوار ابزار کناری). شما همچنین میتوانید آیکن‌ها را در انتهای هر نوشته نمایش دهید، و کاربران را تشویق به مشترک‌شدن، لایک‌کردن، یا به اشتراک گذاری مطالبتان کنید. کلیدهای زیر اضافه خواهند شد:

en: The youtube icon should allow users to...
fa: آیکن یوتیوب به کاربران امکان میدهد که...

en: Theme options
fa: تنظیمات پوسته

en: Then click on "Test OAuth" at the top right and you will see the 4 token key
fa: بعد روی "Test OAuth" در بالا سمت راست کلیک کنید و ۴ کلید توکن را خواهید دید

en: Then on the left menu bar go to “APIs & auth”, “Credentials” and click “Create new key” in the “Public API access” section
fa: بعد در منوی سمت چپ به “APIs & auth” و بعد به “Credentials” بروید و روی “Create new key” در بخش “Public API access” کلیک کنید.

en: There seems to be an error on your website which prevents the plugin to work properly. Please check the FAQ:
fa: به‌نظر میرسد مشکلی در سایت‌تان وجود دارد که مانع از کارکرد درست افزونه میشود. لطفاً سوالات متداول را ببینید:

en: There you select “browser key” and click “Create”. You will then be shown your API key
fa: از آنجا “browser key” را انتخاب نموده و روی “Create” کلیک کنید. کلید API برایتان به نمایش در می‌آید

en: Therefore, you can select to display the count next to your icons which will look like this:
fa: بنابراین، میتوانید انتخاب کنید که تعداد، کنار آیکن‌هایتان نمایش داده شود، مانند این:

en: Thickness
fa: ضخامت

en: Thin
fa: نازک (Thin)

en: Third-party service AddThis allows your visitors to share via many other social networks, however it may also slow down your site a bit.
fa: خدمات شخص ثالث AddThis به بازدیدکنندگان امکان به اشتراک گذاری از تعداد بسیاری از دیگر شبکه‌های اجتماعی را میدهد. ولی با این حال کمی باعث کند شدن سایتتان میشود.

en: This plugin is 100% FREE and will fulfill all your subscription/sharing/liking needs!
fa: این افزونه ۱۰۰٪ رایگان است و تمامی نیازهای شما را در جذب مشترک، به استراک‌گذاری مطالب، و گرفتن لایک برآورده میکند.

en: This plugin is 100% free. Please do us a BIG favor and give us a 5 star rating
fa: این افزونه ۱۰۰٪ رایگان میباشد. لطف بزرگی بکنید و امتیاز ۵ ستاره به ما بدهید

en: Those are usually all you need:
fa: آنها همه آن چیزیست که نیاز دارید:

en: Title
fa: عنوان

en: To find your Channel name go to "My Channel" in Youtube menu bar on the left and take your channel name from there.
fa: برای پیداکردن نام کانال خود به گزینه "My channel" از سمت چپ منوی یوتیوب رفته، نام کانال خود را از آنجا بردارید.

en: To find your Product or Company ID, you can use their ID lookup tool at
fa: برای اینکه محصول یا شناسه شرکتتان را پیدا کنید، میتوانید از ابزار جستجوی شناسه آنها استفاده کنید در

en: To find your Username go to "My channel" in Youtube menu bar on the left & Select the "About" tab and take your user name from URL there (e.g. https://www.youtube.com/user/Tommy it is "Tommy").
fa: برای پیداکردن نام کاربری خود به گزینه "My channel" از سمت چپ منوی یوتیوب رفته، تب "About" را انتخاب نمایید و نام کاربری‌تان را از آدرس URL بردارید (برای نمونه اگر آدرس URL https://www.youtube.com/user/Tommy بود، "Tommy" نام کاربری شماست).

en: To get the API key for G+:
fa: برای گرفتن API Key گوگل‌پلاس:

en: To get this information:
fa: برای دریافت این اطلاعات:

en: Top left
fa: بالا سمت چپ

en: Top right
fa: بالا سمت راست

en: Top:
fa: بالا:

en: Transparent
fa: شفاف

en: Tweet about my page:
fa: در مورد صفحه من توییت کنید:

en: Twitter «Visit»-icon:
fa: آیکن «بازدید» توییتر:

en: Upload a custom icon if you have other accounts/websites you want to link to.
fa: اگر شما آکونت یا سایت دیگری دارید که میخواهید به آن لینک بدهید، آیکن سفارشی آن را آپلود کنید.

en: Upload custom icons
fa: آپلود آیکن‌های سفارشی

en: Upload the icon into the media gallery
fa: آیکن را به درون رسانه آپلود کنید

en: Use the shortcode
fa: از این کد کوتاه استفاده کن

en: User Name
fa: نام کاربر

en: UserName:
fa: نام کاربری:

en: Visit Houzz
fa: از هاز دیدن کنید

en: Visit me on Twitter:
fa: مرا در توییتر ببینید:

en: Visit my Facebook page at:
fa: صفحه فیس‌بوک مرا ببینید:

en: Visit my Google+ page at:
fa: صفحه گوگل‌پلاس مرا ببینید:

en: Visit my Linkedin page at:
fa: صفحه لینکدین مرا ببینید

en: Visit my Pinterest page at:
fa: صفحه پین‌ترست مرا ببینید:

en: Visit my Youtube page at:
fa: صفحه یوتیوب مرا ببینید:

en: Visit us on ultimatelysocial.com
fa: از ما در ultimatelysocial.com دیدن کنید

en: We cannot track this. So enter the figure here:
fa: ما نمیتوانیم این را ردیابی کنیم. پس رقم را اینجا وارد نمایید:

en: We found errors in your javascript which may cause the plugin to not work properly. Please fix the error:
fa: ما خطایی در javascript شما پیدا کردیم که ممکن است مانع از کارکرد درست افزونه شود. لطفاً این خطا را برطرف کنید:

en: We noticed you've been using the Ultimate Social Media PLUS Plugin for more than 30 days. If you're happy with it, could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on Wordpress?
fa: ما متوجه شدیم که شما بیش از ۳۰ روز است که از افزونه Ultimate Social Media PLUS استفاده میکنید. اگر شما با این افزونه خوشحالید، آیا ممکن است لطف بزرگی کرده و افزونه ما را در وردپرس ۵ ستاره کنید؟

en: Welcome to the Ultimate Social Media Icons PLUS plugin!
fa: به افزونه Ultimate Social Media Icons PLUS خوش آمدید!

en: What design and animation do you want to give your icons?
fa: چه طرحی و پویانمایی‌ای میخواهید به آیکن‌هایتان بدهید؟

en: What do you want the icons to do?
fa: میخواهید آیکن‌ها برایتان چه‌کار کنند؟

en: When clicked on, users can subscribe via RSS
fa: وقتی کاربر کلیک کند مشترک فید RSS میشود

en: When clicked on, users will get directed to your Instagram page
fa: اگر کلیک شود، کاربران مستقیماً به صفحه اینستاگرام شما منتقل میشوند

en: When shall the pop-up be shown?
fa: پاپ‌آپ چه‌وقتی نمایش داده شود؟

en: When site is first loaded
fa: وقتی سایت برای اولین بار باز شد

en: When you enter this key into the plugin for the first time, it may take some time until the correct follower count is displayed on your website
fa: وقتی برای اولین بار این کلید را در افزونه وارد مینمایید، ممکن است مقداری زمان ببرد تا تعداد درست دنبال‌کننده روی وب‌سایتتان به نمایش درآید.

en: Where do you want this icon to link to?
fa: میخواهید این آیکن به کجا لینک شود؟

en: Where shall the pop-up be shown?
fa: پاپ‌آپ کجا نمایش داده شود؟

en: Where shall they be displayed?
fa: کجا باید نمایش داده شوند؟

en: Which icons do you want to show on your site?
fa: میخواهید کدام آیکن در سایت‌تان نمایش داده شود؟

en: Widget:
fa: ابزارک:

en: Width
fa: عرض

en: YES
fa: آری

en: Yes
fa: آری

en: You can increase chances that people share or follow you by displaying a pop-up asking them to. You can define the design and layout below:
fa: شما میتوانید شانس اینکه مردم سایتتان را به اشتراک بگذارند یا دنبال کنند را با نمایش یک پاپ‌آپ سوال‌کننده بیشتر کنید. میتوانید جانمایی و طراحی آن را در پایین تنظیم نمایید:

en: You can now add a subscription form to increase sign-ups (under question 8).
fa: اکنون میتوانید یک فرم اشتراک اضافه کرده تا تعداد ثبت‌نام ها را افزایش دهید (مربوط به سوال ۸).

en: You can place the form by different methods:
fa: میتوانید فرم را با روش‌های مختلفی قرار دهید:

en: You find your ID in the link of your profile page, e.g. https://www.linkedin.com/profile/view?id=<b>8539887</b>&trk=nav_responsive_tab_profile_pic
fa: شناسه (ID) تان را از لینک صفحه پروفایل‌تان پیدا کنید، برای نمونه https://www.linkedin.com/profile/view?id=<b>8539887</b>&trk=nav_responsive_tab_profile_pic

en: You need to be logged in to Linkedin to be able to use it.
fa: برای استفاده باید در لینکدین وارد (login) شده باشید

en: You`re using an old Wordpress version, which may cause several of your plugins to not work correctly. Please upgrade
fa: شما از یک نسخه قدیمی وردپرس استفاده میکنید که ممکن است به افزونه امکان کارکرد درست را ندهد. لطفاً به‌روزرسانی کنید.

en: Youll find it at the bottom of the << About >> -tab on your facebook page
fa: میتوانید در پایین تب «About» صفحه فیس‌بوکتان پیدایش کنید

en: You’re a toughie. Last try: As a minimum, could you please review this plugin (with 5 stars)? It only takes a minute. Thank you!
fa: شما خیلی خشنید! برای آخرین بار: دست کم، ممکن است لطفاً افزونه ما را ۵ ستاره کنید؟ فقط یک دقیقه زمان میبرد. ممنون از شما!

en: and create a new project
fa: و یک پروژه جدید ایجاد نمایید

en: claim your feed.
fa: خوراک‌خوانتان را درخواست کنید.

en: click here
fa: اینجا را کلیک کنید

en: for dark backgrounds
fa: برای پس‌زمینه‌های تیره

en: here
fa: اینجا

en: increases sign-ups
fa: ثبت‌نام ها را افزایش میدهد

en: learn more
fa: بیشتر بدانید

en: may impact loading speed
fa: روی سرعت باز شدن سایت تاثیرگذار است

en: much more effective than social media
fa: بسیار موثرتر از شبکه اجتماعی

en: or write to us at
fa: یا برای ما بنویسید در

en: page ID:
fa: شناسه (ID) صفحه:

en: pixels
fa: پیکسل

en: pixels wide and tall
fa: پیکسل عرض و ارتفاع

en: provider of the service
fa: ارائه‌کننده خدمات:

en: seconds
fa: ثانیه

en: seconds after the user arrived on the site
fa: ثانیه‌هایی پس از ورود کاربر به سایت

en: see an example
fa: یک نمونه ببینید

en: to make people follow you. Not offering an email subscription option means losing out on future traffic to your site.
fa: برای جذب دنبال‌کننده و مخاطب ارائه ندادن امکان اشتراک ایمیلی به این معنیست که بازدید سایتتان را در آینده از دست میدهید.

en: to place it into your codes
fa: برای استفاده در میان کدهایتان
